| gabrielu04 a întrebat:

Salut nu stiu de ce dar cand vreau sa descarc ceva cu google chrome imi da interrupted si nu pot sa descarc nimic si am numai browserul asta ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Atunci incearca-l pe asta http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/
P.S Daca nici cu asta nu iti merge poate fi problema de la internet :D

| gabrielu04 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Nu merge crying

| gabrielu04 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Am descarcat moczila da acolo unde scrie extracting se incarca pana la 10% si se inchide s inu apare nimic crying( da oricum mersi

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru gabrielu04):

Inseamna ca ai netul slab si nu prea ai ce face decat sa te duci la aia de la compania de unde ai net si sa le spui ca vrei sa til faca mai rapid dar bineinteles ca trebuie sa platesti mai mult, sau in caz de ceva imi poti lasa id-ul tau la mesaje ca sa vad eu ce arewinking

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Lasa-mi id-ul poate tepot ajutawinking

| ovidiuru a răspuns:

Am avut si eu problema asta nai ce sa-i faci! du-te cu internet explorere si ia opera sau mozila! este singura optiune! asa cum a spus si behappy poate fii problema si de la net-ul tau