| anonim_4396 a întrebat:

Salut, o întrebare.
Acum 260days vărul meu s-a jucat pe contul meu de steam pe CS:GO și a primit VAC BAN din cauză că a făcut "grieffing" sau cum se scrie pe un coechiper rus deoarece făcea troll, aceștia i-au dat VAC BAN însă și văd că nu se mai duce, dar eu știu că trebuia să treacă după o perioadă de 100days sau ceva de genul. Oricum, acum vine întrebarea: Pot juca CS:GO cu VAC BAN pe servere publice/1vs1/cu boți?

3 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

Mai poti juca doar pe servere care nu au sistemul anti-cheat VAC, dar totusi slabe sanse sa gasesti servere non-VAC pe casual. Bafta!

| JackingSparrow a răspuns (pentru Cancerigen):

Am o problemă, am încercat să intru astăzi și pe servere non-VAC și chiar și cu boți am încercat, dar am VAC BAN și acolo...nu pot să fac nimic?

| Cancerigen a răspuns (pentru JackingSparrow):

Inseamna ca e adio CS:GO pe contul respectiv, asteapta Craciunul ca va ajunge CS:GO pe la 5-6 Euro.