| CristianDima6929 a întrebat:

Salut, o intrebare legata de ETS 2, exista ceva sa te ajute sa pleci mai repede de pe loc? gen https://www.youtube.com/watch?v=dteCBLzbkLQ Asa facea un amic si nu inteleg cum, nu cu speed hack, gen magnet a zis :)). Ceva sa te ajute sa pleci mai repede de pe loc si sa franezi sa faci cum face el, adica. Pleaca usor de pe loc el.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

"gen" cred că trebuie să "gen" mai urmăreşti ştirile "gen" Youtube "gen".

| alexsil05 a răspuns:

Intra la optiuni si acolo ai un slider care scrie "Sensibilitate Frana" si iti alegi acolo cat de puternica sa fie frana. La accelerat cred ca are un mod. A, da, si sa nu uitam ca este Multiplayer, deci nu e ETS 2 original. Euro Truck Simulator 2 exista doar in SP.

Intra aici si descarca-ti modul asta si o sa poti accelera ca el
https://ets2.lt/en/kacpers-engine-pack-v-2-0/#more-165431

Daca nu stii trimite-mi PM.

| CristianDima6929 explică (pentru alexsil05):

Scuze pentru inactivitate, unde bag acel mod pe care l downloadez in modurii?