| Olivers a întrebat:

Salut oameni minunati am si eu urmatoarea intrebare am gta5 de ceva timp am jucat timp de 1 an dupa care am luat o pauza la reinstalarea jocului acum in 2019 imi merge sacadat o sa las aici toate componetele pc-ului meu si daca ma puteti ajuta cu niste setar as fi recunascator!
Procesor: Intel (R) core (TM) I3 4160 CPU @ 3. 60ghz
Ram: 6, 00 gb
Placa video: Nvidia GeFORCE GT 730
Display meremory VRAM: 2000
Approx TOtal memory :5024

Răspuns Câştigător
| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Sunt destule variante car ar putea face ca jocul sa iti mearga sacadat si am sa iti scriu aici cele mai posibilie:
-Sa se afle parf pe componentele de baza(procesor/placa video)
-Sa ai componentele putin uzate/ sau cu un nivel ridicat de uzura
-Lipsa de pasta termoconducatoare pe procesor
- Windows incorect instalat
- Programe ce pot ingreuna viteza de lucru
-Virusi
- Drivere prost instalate/ sau vechi
Astea ar fi cateva variante ce ar putea face acest lucru
FUNDA?

1 răspuns:
| Shiniigamiy a răspuns:

Sigur e de la placa video, faza e GTA-ul a mai avut update-uri de grafica de cand nu te-ai mai jucat tu.