| coco4782 a întrebat:

Pana acum aveam Windows XP SP2 si am placa video nVidia - 256mb, imi mergea Counter-Strike-ul perfect cu 100 FPS, acum am bagat Windows Last XP, acelasi Counter-Strike merge doar cu 30-40 fps. Am facut setarile placii video, am incercat si cfg-uri pentru fps, in zadar incerc, mai are careva vreo idee pentru 100 fps?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Asta se intampla cand instalezi windowsuri modificate de toti neghiobii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
30-40 este suficient, am mai vazut la jocuri setari de genul static fps care daca pana atunci aveai 100 fps cum este in cazul tau sa iti puna doar 40 dar tot aia este pentru ca de exemplu inainte era dinamic si scadea foarte rapid de la 100 de frame-uri la 30 iar acum sta intre 40 si 30.
Iti reocmand sa incerci si alt joc ca sa vezi daca este vreo diferenta.