| TheFlautist a întrebat:

Pe metin2ro exista hack-ul metin2bob cu care poti pescui ( se pot face mai multe dar pe mine ma intereseaza doar sa pescuiesc ). Insa mereu se schimba versiunile iar eu nu stiu niciodata care e cea noua, si am nevoie de cineva care atunci cand apare un nou metin2Bob sa-mi zica. Deci cine ma poate ajuta? Dau funda, lasati raspuns si lasati-mi si id-ul vostru de messenger. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| ??c??? a răspuns:

Sfat,nu juca cu hackuri.Toate hackurile îți virusează pc-ul și îți fură contul.
Cam de când a apărut(cam prin ianuarie-martie)toate conturile pe care s-a folosit metin2bob au fost banate.
Dacă vrei neapărat caută un fishbot pe la prieteni, colegi care ști că nu face figuri din asteawinking