| TheMadKing a întrebat:

Salut, pentru a juca Mortal Kombat pe calculator ce fel de joystick am nevoie? Imi poate lasa si cineva link de unde sa il cumpar plz?

3 răspunsuri:
| Predan_Davidmarian_1997 a răspuns:

Nu iti trebuie joystick daca esti pe calculator, controalele vor fi pe tastatura, dar daca vrei poti juca si cu joystick(orice joystick ar fi bun dar personal iti recomand sa folosesti un joystick pe care îl folosești des)

| TheMadKing explică (pentru Predan_Davidmarian_1997):

Pe tastatura este mai greu ca asa am jucat pana acum, merge unul de ps4?

| andiceasu95 a răspuns (pentru TheMadKing):

Atata timp cat e joystick da