| Ogorinio a întrebat:

Salut pentru ce ce joaca MicroVolts sunt lederul la un clan numai de romani si am nevoie de membri clanul se numeste razboinici si are emblema cu albastru si rank 1339 cei ce vor sa intre sa dea enlist!

2 răspunsuri:
| Lazar_Marian_1996 a răspuns:

Salut, ma cheama Marian, ma ofer eu, stiu sa joc zic eu destul de bine mai ales cu sniper, shotgun si racheta am mai multe conturi dar joc pe unul singur ca am arma evoluata... daca vrei da-mi numele pentru friend in joc sau add kent_maryan pe mess

| Nagy_Karcsi_1998 a răspuns:

Ma ofer eu frate