| ClaraMaria09 a întrebat:

Pentru cei care joaca Wizard101, cum cumpar crowns? Gen, cont bancar, card, sau toate cele. Va rog, daca puteti, explicati-mi cat mai detaliat, dar doar daca aveti experienta, adica daca ati mai cumparat crowns de pe Wizard101. Mersi!

1 răspuns:
| AcesFromWan a răspuns:

Cel mai simplu e sa te duci la un mini/supermarket din apropierea ta si sa ceri un PSC (paysafe card ) de 25 de lei (minimum). O sa primesti un cod pe care va trebuii sa il introduci in joc