| Simplu876 a întrebat:

Salut, TPU, Imi dati va rog frumos un cont de wizard101 >? sa aiba macar lvl 20. Daca nu aveti macar spuneti-mi cum pot face rost de crowns fara sa platesc sau daca cumpar 2.500 crowns, pot debloca toate hartile blocate? :d Multumesc

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, si eu am jucat acest joc si mi s-a parut foarte tare din pacate pentru a fi membru si pentru a avea crowns ca sa treci mai departe trebuie sa bagi bani in joc.
Daca vrei sa bagi bani in joc informeaza-te probabil iti trebuie un paysafe card, eu si cu prietenul meu incercam mereu sa cautam tot felul de modalitati de a creste in level teleportandu-ne dupa altii care aveau level mare dar in zadar.
Sa ai o zi placuta!