| Mădă_Mădălina_1998 a întrebat:

Pentru cei ce joaca Sweet Flirt!
La sfarsitul ep.2 partea a doua nu pot da replay. Vreau sa schimb ceva ca sa-i fac pe Castiel si Nathaniel pentru mine.Mai trebuie sa cumpar o tinuta pentru Ken.
Aveti vreo idee de ce nu merge sa dau replay? crying

2 răspunsuri:
| Dragomik a răspuns:

Poate trebuie sa termini episodul de tot si apoi te lasa sa dai replay...succes!

| Mihaela_Claudia_1995 a răspuns (pentru Dragomik):

Buna. eu sunt jumatea episodului 2 si am dat replay sa vad ce face si m-a dat la episodul 1 si toate afinitatile sunt la 0 si le aveam la nathaniel 50 la castiel 35 si la ken 100...si nu mai am PA ce fac?