| Marian056 a întrebat:

Salut poate cineva sa ma ajute sa cresc in rank pe CS:GO,numai rusi si germani nu pot sa fac nimic, troleaza in fiecare meci unul nu pot sa castig. Poate cineva mai mare de Master Guardian++ sa ma ajute?

1 răspuns:
| anonimguy3 a răspuns:

Si cum vrei sa te ajute ma rog? Si eu sunt la fel ca tine dar nu ma plang si incerc sa joc, desi am skill de un MGE eu sunt tot stucked la silvers.

Asa si ma rog cu ce ai vrea sa te ajute un MG? Sa iti dea boost daca tu nu faci nimic si el sa care echipa de silvers/gold shits sau vrei sa ii dai contul tau sa joace pentru tine?