| RECHINU a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie cineva de ce nu mi se vede omul din tanc la Beattlefield 3? nici pe cea mai mica rezolutie nu se vede...
configuratia mea estetonguelaca video GTX 460(768mb), procesor Intel Core2Duo E7500 2.93Ghz, 4GB ram DDR 3 1333, palca de baza Gigabyte p41t-es3g...Multumesc!

2 răspunsuri:
| disconnectmen123 a răspuns:

OFF cumparati alta placa video...

| TheWoolf a răspuns:

Pfffffffffffffff 768 mb? ma mir ca iti merge bf3 la 768 mb iti vede calumea mario mah la uni care au 2000 mb pe placa li se vede binisor ce sa tise vada tie mahlaughing? ia-ti pc sorry ca team jignit dar.