| LM89 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa video sa imi mearga GTA IV dar nu stiu p care sa aleg, sistemul meu este compus din urmatoarele componente: Procesor: INTEL CORE 2 QUAD 2.5 MHZ Memorie RAM: 4 GB si Placa de Baza: Gigabyte p43t-es3g Socket 775. Ce placa video puteti sa imi recomandati sa imi mearga GTA IV la rezolutie medie poate chiar maxima? Multumesc! Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| Ovidiu200 a răspuns:

Merge GTA 4 pe Nvidia 460 GTX brici și GTA 5 și 6
(ma rog nu o apărut dar vor merge) e sigur GTX sunt cele mai bune

4 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Daca nu vrei sa dai chiar atatia bani pe ea uita-te la NVidia 7900gtx

| SiNiStEr a răspuns:

Nvidia 460GTX o sa poti rula jocul la detalii maxime!

| LM89 explică:

Multumesc! Raspunsul tau este bun. Am cautat ce mi-ai recomandat si am gasit urmatoarea placa video: http://www.cel.ro/......it-pcie-l/ asta e cea care merge GTA IV la detalii maxime sau sa mai caut?

| LM89 explică:

Sunt dispus sa investesc 600 ron intr-o placa video care stiu ca ruleaza GTA IV sigur si la detalii destul de bune. Am sanse sa gasesc ceva mai bun la suma asta? Sau ma opresc la ce mi-ati recomandat?