| Aleax a întrebat:

Pot sa joc farming simulator 2013 multiplayer daca nu am cumparat jocul? daca da cum?
Funda!

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓ a răspuns:

Salutare.

NU poți joca Farming Simulator 2013 multiplayer dacă il ai piratat. Orice crack care spune că poți juca este un crack normal pentru joc, sau în cel mai rău caz, un virus. Nu te lăsa păcălit de aparențe. Aceste jocuri nu pot fi jucate.

DA, poți juca acest joc MULTIPLAYER doar dacă îl cumperi. Iți recomand să îl cumperi, costă doar 50 de lei și este un joc foarte educativ. Acest joc la 50 de lei cuprinde toate update-urile și este originalul. Poți juca ONLINE. Iți recomand.

, Salut.

| Gradinaru_Alexandru_1992 a răspuns (pentru ѕოiℓ):

Salut si de unde il pot cumpara cu 50 lei farming simulator 2017 sa pot juca si multiplay adica cu 2 3 tovarasi ma poti ajuta?

1 răspuns: