| sorindenis a întrebat:

Salut prieteni, am mica problema cu Unity Web Player probabil stiti este un program fara de care nu putem juca anumite jocuri 3D mai noi pe browser. in cazul meu pe Facebook.Deci am vurt sa joc jocul,, I AM PLAYR" pe facebook si mi-a cerut sa instalez Unity Web Player, l-am instalat fara probleme, dar cand sa joc orice joc de pe facebook sau alte sitie-uri mi se incarca totul dar numai pana la 80% si mi se opreste, nu mai raspunde, se blocheaza... Si nu inteleg de ce... ma puteti ajuta va rog. Multumesc!

4 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Trebuie sa astepti, e ca la Vector.

| sorindenis explică (pentru ItzBogdanMDFK):

Ascultama eu astept dupa ce mi se incarca si se blocheaza la 80% dar dupa mi se blocheaza browserul si nu mai raspunde... dupa astept sa raspunda browserul si imi zice,, the plugin has crashed''

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru sorindenis):

Sterge si reinstaleaza browserul.

| sorindenis explică (pentru ItzBogdanMDFK):

O sa incerc, daca functioneaza iti dau funda!