| Petrețchi_Andrei_1997 a întrebat:

Salut prieteni, am nevoie de ajutorul vostru... Am descarcat call of duty ww2, am avut rabdare sa se descarce, apoi am instat tot ce ii trebuie si cand sa il pornesc spunea ca ii trebuie steam... Am insrat si in contul de steam, dar ma pune la il cumpar. Dece? Nu il pot juca fara steam? Sau ce sa ii fac? Dau funda

1 răspuns:
| CosminFlo a răspuns:

Nu ai introdus crack-ul in iso-ul pe care l-ai primit trebuie sa gasesti ori un folder scris numai cu caps lock ori unul pe care scrie crack si tot ce e in folderul ala il pui in folderul unde ai instalat jocul.