| Felix_Felix_1999 a întrebat:

Mi-am descarcat de pe contul prietenului meu Call of Duty Modern Warfare 3.Imi merge(m-am logat pe contul meu original de steam si el mia aprobat o cerere pentru a juca pentru ca eu nu l-am cumparat). Merge perfect si Multiplayer si Singleplayer, dar cand sunt cu el ma da afara (peste aprox.5 min)sau cand se joaca el Call of Duty MW3

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Pai creatorul contului are prioritate. Trebuia sa cumperi jocul pe contul lui, dar sa il activezi pe contul tau.