| DocXD a întrebat:

Salut.Problema este urmatoarea,vreau sa fac un site,momentan nu am hostul si domeniul,dar vreau sa fac site-ul la mine in calculator si cand o fi sa il urc deja,adica siteul sa fie complet terminat, design si toate alea.Imi poate spune cineva de ce am nevoie?

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Asa o sa faci un site foarte slab daca nu sti chestii elementare de design sau html/css. incearca Adobe dreamweaver pentru inceput

| floweray a răspuns:

De ce nu incerci mai bine cu ucoz.ro? E usor de folosit, iti oferta gazduire si domeniu, totul gratuit.
Si au si forum de suport: forum. ucoz.ro.

| GGL a răspuns:

1-cel putin cunostinte de html
2-notepad
3-un browser