| StefanNicusor12 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati si mie niste jocuri pentru aceasta configuratie : Procesor Intel Core 2 Duo Cpu E4500 2.20 GHZ, 2 GB Ram, placa video @256 MB.

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Încearcă call of duty 1, cod United Offensive, cod 2. Hearts of iron 2 ( un rts grozav daca ai puțină răbdare) si seria Gothic 1 si 2 ( o serie de rpg grozavă) recomand cu căldură. Încearcă-le si vezi daca iti plac.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Toate jocurile posibile dupa Facebook. gen 8 pool. etc.

| alexboss2020 a răspuns:

Fifa 17, quantum break gta v, glumesc fratele meu nu o sa duci acele jocuri nici in 1000 de ani.Jocurile care le poti juca sunt COD MW4, fifa pana in 2009-2010, gta vice city sau chiar gta IV, need for speed undeground

| NAT0 a răspuns:

Metin doi.