| Eficient a întrebat:

Salut, puteti sa ma lamuriti si pe mine in legatura cu paysafecard? de unde pot lua si cum se procedeaza cu el.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/ro-ro/
Ai acolo toate detaliile, ce/de unde cumperi.
Pe scurt, sa zicem ca vrei sa cumperi ceva in valoare de 100 ron. Iei un paysafe, si introduci codul de la paysafe acolo, in campul unde vrei sa cumperi produsul.
Tu trebuie sa aduni astfel incat valoarea paysafecard-ului cumparat sa fie cel putin egala sau mai mare cu valoarea a ceea ce cumperi.

| popioana a răspuns:

Am mai zis pe aici ca prietenul meu isi ia de la paypoint. Are unul langa bloc si ia de la tantile de la tejghea. Le spui ca vrei paysafe si de cati bani, iar ele iti zic pretul si emit bon cu codul de reincarcare.