| Warpion a întrebat:

Recent am cumparat Farming Simulator 2013 Titanium Edition pe Steam si am o problema, nu imi apare scrisul in meniu si nu stiu cum sa rezolv problema, jocul imi ruleaza foarte bine dar nu imi apare scrisul am si 2013 simplu si imi apare scrisul dar nu stiu de ce la titanium nu imi apare. Ce pot sa ii fac?
Am si un print sa se inteleaga mai bine despre ce este vorba.
http://s15.postimg.org/wyw8odvi3/untitled.png
Funda!

Răspuns Câştigător
| Petru1123 a răspuns:

Reinstaleaza jocul pe steam, asta poate fi o problema. Daca tot nu merge uite-te la driverele care le ai daca sunt la zi.

| Warpion explică (pentru Petru1123):

Am intrat pe forumul celor de giants si mi-au spus ca trebuia sa fac update la driver.

1 răspuns: