| KeZiki a întrebat:

Salut.Recent am facut un server de caunter strike cs.Parincea.ro dar cand vreau sa ma conectez imi apare steam validation to rekect imi trebuie steam neaparat caci am folosit dpropo ca sa poate intra si aia cu valve.plzz ajutor.

5 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Daca face parte dintr-o comunitate atunci inseamna ca inca nu ti-au facut DNS. Incearca sa te conectezi cu IP pana iti vor face DNS.

| KeZiki explică:

Serverul nu face parte dintr-o comunitate l-am facut de la 0 pe pc meu

| SuPrΔDozΔ a răspuns:

Sv face parte dintr-o comunitate?

| SuPrΔDozΔ a răspuns:

Ai probleme la pluginuri cred ca ai luat de pe net amestecate si pentru valve si pentru mix si de asta face asta

| kabal5170132 a răspuns:

Doar intra aici si ai sa vezi ce se intampla:

steamwalletfreemoney.yolasite.com