| anonim_4396 a întrebat:

Salut, recent m-am gandirt sa imi achizitionez placa video GTX 1050 TI, si anume Placa video ASUS GeForce GTX 1050 Ti Expedition 4GB DDR5 128-bit
. Problema este ca nu stiu daca se potriveste la placa de baza, am cautat calculatorul meu pe net, si am gasit cateva informatii despre placa de baza, Placa De Baza Placa de baza: Intel Audio: HD Audio Modem: Nu Retea: LAN 10/100 Mbps Porturi: 4xUSB 2.0 2xUSB 3.0 1x VGA 1 x HDMI 1xRJ45 3 x Audio(spate) Frontal: 1 x Jack casti 1 x Jack microfon Sloturi 1 x PCI Express x16 3 x PCI Express x1. Se potriveste?

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Merge ma, ti-am mai scris