| XeitaR a întrebat:

Salut, recent mi-am facut root la telefon si am instalat niste aplicati pentru hack (freedom si gamecih). Ambele functioneaza perfect, le-am testat in jocul Traffic Racer unde Freedom mi-a bagat bani iar GameCih mi-a adus fiecare masina la costul de 1$. Problema e ca as mai vrea sa "heckuiesc" un joc, Clash of Clans insa acestea nu merg pe jocuri online din pacate. Intrebarea mea e daca stiti vreo aplicatie de hack pentru aceste joc (clash of clans) pentru telefoane cu root sau ceva, dar sa mearga si sa am cat mai multe gems!

1 răspuns:
| Alex5620 a răspuns:

Https://rstforums.com/......-hacks.rst Fa-ti cont aici, vei gasi foarte multe lucruri interesante.Plus ca poti gasi si ceea ce cauti tu.