| Time_Play_1995 a întrebat:

Salut recomandatimi si mie jocuri pentru pc meu. Am 2GB rami (1. 75usable) procesor AMD Athlon(tm) 64X2 dual core processor 4400+ 2.31 si placa video o am de 895 MB spunteimi si mie jocuri gen Survival Actiune Tot felul doar sa imi mearga dau funda va rog.

1 răspuns:
| Voicu_Dorin_1998 a răspuns:

Cauta far cry mai multe versiuni si scrie la google asa : far cry system requirements si la fel cu far cry 2 3 4 sau ce versiune vr tu sa iei fundawinking