| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati pentru intrebarea asta daca vi se pare cringe sau habar n-am.
Dar ma gandeam ca maine sa ii fac o supriza lui fratimiu si sa ii cumpar un cont de minecraft premium si nu prea pot da 23 euro si am vazut pe ebay ceva conturi la 4.50$ dar am vazut ca ca unii au luat "Scam". Intrebarea mea este stiti un site de unde pot lua mai ieftin sau daca pe ebay e de incredere? Dau fundita.

2 răspunsuri:
| urprettynomatterwhat a răspuns:

Nu cred ca exista un site mai ieftin, si da, daca persoane au luat un scam, atunci nu te incurajez.

| PandaUnic0rn a răspuns:

Piratat.