| Syiax07 a întrebat:

Stiti un site de unde pot cumpara minecraft premium mai ieftin?

3 răspunsuri:
| lotusul5 a răspuns:

Nu cumpara ca numa irosesti bani. intra pe mineshafter.info si acolo fa-ti cont si downladezi si te loghezi. numa irosesti bani daca cumperi! costa foarte mult! funda?

| Syiax07 explică (pentru lotusul5):

Daca il voiam cracked nu mai puneam intrebarea pe site.

| Alexandru_Cristian_Albu_1973 a răspuns:

Iti recomand sa il iei de la ei de pe site. Daca o sa ai o problema cu contul si o ceara ID-ul tranzactiei, mi se pare ca il primesti pe mail. De obicei mojang are nevoie de acel ID pentru a te ajuta cu contul.