| AlinGT a întrebat:

Salut,scuze daca nu am ales categoria corecta dar vreau sa stiu ceva, vreau sa-mi i-au cs 1.6 pe steam si nu m-am prins cu paysafecard,adica,cand intru pe site-ul acela cu punctele de vanzare,cand scriu locatia mea,acolo vor fi aratate doar cele care dau paysafe card sau vor fi si altele? si daca pun de ex un pin PayPoint cand vreau sa cumpar un joc si am ales ca, card paysafe, va merge sa iau jocul sau nu?

Răspuns Câştigător
| Visatorul12345 a răspuns:

1. Da, iti arata doar cele care iti dau.
2. Da, va merge. Numai sa ai destui bani pe paysafecard, bineînțeles. Funda?