| magyc a întrebat:

Salut se poate sa ma ajute cineva cu un raspuns? Joc metin2 ro de 9 luni si imi esueaza virteju a 16 oara consecutiv, se poate asa ceva? Nu mi se pare normal, mai zic si eu o carte, doua, noua dar nu 16.Sincer nu mai inteleg, ce joc e asta?

1 răspuns:
| AspeedW a răspuns:

Da se poate dc crezi ca aia cu G si P peste 95% au bagat bani in MT daca fr P si G iti trebuie citit concentrat si inca una (nu stiu extact cum se cheama ) http://www.youtube.com/watch?v=Hn8nYRqvNTY alea rosii is cartile (ca e pe privat video) fundita