| Alinalamicu a întrebat:

O fata poate sa-ti spuna,,te iubesc" ironic? Bine, ea imi spune mereu mai incet, iar eu ma prefec ca nu aud si a doua oara imi zice altceva.Mereu imi ea apararea si in face cu ochiul.Ea are iubit si nu inteleg daca spune sincer sau e doar o copilareala.Multumesc!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O fata spune te iubesc si te inseala cu altul dupa 2 secunde, daca tu crezi in porcari de astea plus ca are asa zis fraier si vrea alt fraier, deschideti si tu mintea, fetele nu iubesc cu adevarat ele isi urmaresc doar interesul profitnd de fraieri atat

| Violleta2022 a răspuns:

Cared ca-i prosteala, mai ales daca are iubit.

| Emilian65 a răspuns:

Daca are iubit, ea iti spune ca te iubeste nu din sinceritate ci dintr-un gest politicos fata de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| OMFGConrad a răspuns:

Copilăreală, îi place să se joace cu sentimentele tale, nu fi fraier!

| ShparmY a răspuns:

DA corct cum a spus OMFGCONRAD.