| jamesbond531 a întrebat:

Salut si am o intrebare daca jucati stronghold kingdoms. fiti atenti: am level 6 si am printra altele 2 ferme de vaci si le-am pus langa depozit si astept de doua zile si nimic. nici macar o branza nu au facut. altceva: stiti hackuri pentru jocul asta?

1 răspuns:
| suP3RSt4R a răspuns:

Nu stiu hackuri caut si eu;.:p insa da acolo in colt unde arata o ora cu un taran apasa pe el si da x1 sau x0 la macare si va diminua mancarea pe care o va manca taranul sper ca ti-a fost de folos