| Andrei9822 a întrebat:

Salut spuneti-mi jocuri pentru cerintele mele de sistem as prefera sa fie ce sabii si sa nu fie cu arme sothing. FUNDA
Cerintele de sistem:

AMD Sempron(tm) 2500+

CPU Speed:1.8 GHz

RAM:512 MB

Video Card:Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (build 2600)

GeForce FX 5200

Video RAM 174.0 MB

Icon Hardware T&L Yes

Icon Pixel Shader version 2.0

Icon Vertex Shader version 2.0

Sound Card: Standard Game Port

Free Disk Space: 20.6 GB

2 răspunsuri:
| GunsNRoses a răspuns:

Gothic I, II, Elder Scrolls Morrowind, Elder Scrolls Oblivion, Dark Messiah (sau ceva de genu asta am uitat clar cum ii zice). Toate jocuri cu sabii si magie

| Andrei9822 explică (pentru GunsNRoses):

Altele ca pe astea le stiu si unele nu merg ori ce joc in afara de cele cu pistoale arme...etc