| radwoo24 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva jocuri mai faine, de tip NFS, CoD, etc. Am jucat si ultimile facute de Activision si Hot Pursuit. Faceti si voi o lista cu jocuri (de preferabil noi).
PS: Nu prea imi plac cele de tip SF big grin sau porcarii tip Metin/Dragon Age 2 (scuze daca va place happy )

3 răspunsuri:
| Armaghedon7 a răspuns:

Uite:Burnout Paradise,Split Second sunt cu crash-uri.
Action:Splinter Cell Conviction, Call Of Duty Modern Warfare, Call Of Duty Black Ops.

| radwoo24 explică:

Le-am jucat pe toate care le-ai scris tu laughing

| Wally26 a răspuns:

Apache: Air Assault, Top Gun, Resident Evil: Operation Raccoon City, Call of Juarez: The Cartel, 007: Blood Stone