| deagle13 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum instalez nfs Most wanted Black edition va rog!?

5 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Lol... pai jocul trebuie sa aiba CD1 CD2 CD3 si CD4 incearca sa instalezi cu VirtualCloneDriver sau DaemonTools, prima data dai mount CD1, o sa iti apara ca se instaleaza cand iti cere CD2 ii dai la fel mount in urmatoarea unitate G H sau oricare depinde cate imagini ai, si dai mount la fel ca la prima si o sati continue instalarea si la fel faci si la CD3 si CD4 e destul de usor plus ca ultima data ii copiezi crack-u. BAFTA!

| darkboy99 a răspuns (pentru CatelusaFlaffy):

Da cum sa fac da-mi id tau de mess si vb acolo poate ma ajuti cu teamwiever

| darkboy99 a răspuns (pentru CatelusaFlaffy):

Da cum sa fac, da-mi id tau de mess si vb acolo poate ma ajuti cu teamwiever

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Intreaba-l p cParty e pr meu se ricepe foarte bine la jocurihappy

| gaby12345678910 a răspuns:

[Lol... pai jocul trebuie sa aiba CD1 CD2 CD3 si CD4 incearca sa instalezi cu VirtualCloneDriver sau DaemonTools, prima data dai mount CD1, o sa iti apara ca se instaleaza cand iti cere CD2 ii dai la fel mount in urmatoarea unitate G H sau oricare depinde cate imagini ai, si dai mount la fel ca la prima si o sati continue instalarea si la fel faci si la CD3 si CD4 e destul de usor plus ca ultima data ii copiezi crack-u. BAFTA! ] e adevarat ce spune,, CatelusaFlaffy"