| LaGGeR1990 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa fac bani si iteme usor pe Metin2ro? Am vazut multi player de lvl 20-35 care ai arme si armuri +9 (accesoriile sigur le au si pe alea +9...). I-am intrebat pe multi cum au facut bani... Unii spuneau ca cu talent happy unii ca cu cap, nici nu mai sti ce sa mai crezi.

Eu sunt lv 32 si nu aveam iteme cine stie ce, le aveam pe toate +6 si numai lata era+7 aveam colier cu 500pv etc. Vine ieri unu si zice ceva de genu : - Ba ai clesti de dragon? Daca faci rost iti dau 45kk. happy Era ceva de genu, si dupa ceva minute vine unu si ma intreaba daca vreau clesti de dragon la 10kk si niste iteme. Eu normal ca am zis da happy ca ala vroia sa-mi dea 45kk pe ei laughingSi i-am dat 10kk (eu aveam aproximativ 11kk ca imi starngeam bani pentru un fms+9) si un fms+0 cu 18 medie dropat de mine si un glob al transformati, o carte win-zi si 12 shirken fara +. Dupa ce am dat atata pe niste clesti de dragon ala zice ca cica nu mai vrea ca a zis ca vrea minim 2(prima oara a zis ca vrea unu). Si am ramas cu "buza umflata". am incercat sa fac si eu aceeasi smecherie cu multi player, dar nu am reusit... si asa m-am ofticat ca i-am dat lu rahatu ala 10kk si fms-u... eu m-am gandit sa sterg contul ala si sa ma apuc de unu nou.
PS: Banii i-am facut din framat si intr-o saptamana sad

Cine imi spune cum sa fac bani si mai repede dau Funda mare happy!

5 răspunsuri:
| sTr1K3 a răspuns:

Deci ai lvl 32
1. Poti sa pescuiesti intr-o zi poti sa faci usor 6kk-10kk
2. Faci Minereuri si le vinzi
Funda?

| BoitosLarisa a răspuns (pentru sTr1K3):

Iar pentru level 14?

| sTr1K3 a răspuns (pentru BoitosLarisa):

Pentru lvl 14 nu prea ai avea ce face nu stiu decat de la lvl 30 in sus faci bani repede

| LaGGeR1990 explică (pentru sTr1K3):

Am incercat si cu fishing bot... dar nu pica scoici. sad

| sTr1K3 a răspuns (pentru LaGGeR1990):

Mane Scoicile pica din salai daca iti pica salai starnge mai multe la urma le deschizi