| BodoGenn a întrebat:

Salut,spuneti-mi si mie va rog pentru ce se face sincronizare la Assassin's Creed?

Răspuns Câştigător
| GreenEagl3 a răspuns:

Salut! La Assassin`S Creed sincronizarea este oferita de obiectivele secundare ale misiunilor. Sa dau un exemplu : Daca trebuie sa omori 3 oameni, obiectivele secundare ar putea fi urmatoarele : Sa omori unu din aer, unu cu hidden blade-ul si unu stealth kill happy Sper ca ai inteles si ca am fost de ajutor! Mult noroc!