| thekaze3 a întrebat:

imi spuneti si mie care Assassin's Creed 1?

2 răspunsuri:
| Andrei_Anghel_1998 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea dar Assassin's Creed 1 este cel care a fost lansat in 14 noiembrie 2007 si este primul joc din seria cu care Ubisoft a castigat cei mai multi bani. Seria Assassin's Creed cuprinde :
Assassin's Creed I, Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelation si Assassin's Creed III.

| thekaze3 explică (pentru Andrei_Anghel_1998):

Tatstatura e de vina, multumesc mult pentru ajutor si scuze pentru formulare gresita a intrebarii!