| anonim_4396 a întrebat:

Salut, spunteti-mi niste jocuri steam sau non-steam, sa fie ori strategie, ori actiune. Nu conteaza daca un joc e multiplayer sau single, conteaza sa fie misto big grin Funda!

4 răspunsuri:
| MiddyMo a răspuns:

No steam pe google. Sunt multe jocuri, ai de unde alege happy

| Andrei2023 a răspuns (pentru MiddyMo):

Eu am intrebat ceva...Stiu ca am de unde alege, dar vreau sa stiu care sunt mai misto, de aia am pus intrebarea asta, ca daca imi alegeam eu singur, nu mai pierdeam vremea aici, nu?

| MiddyMo a răspuns (pentru Andrei2023):

Si nu se mai usor sa alegi tu, noi iti spunem ce ne place noua, poate nu avem aceleasi gusturi happy

| Prunar_Andrei_1993 a răspuns:

SUPER MARIO!
SCRAP MECHANIC!
big grin