| Gabi16 a întrebat:

Starcraft 2 heart of the swarm va fi pe CD sau se va face automat in starcraft wings of liberty? Eu am deja starcraft 2 Wings of Liberty si cand apare heart of the swarm trebuie sa-l cumpar? se pune peste wings of liberty cand il instalezi sau este un altfel de joc? Va rog sa imi raspundeti cei care stiu. funda

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/......-beta.html uite aici ceva informatii! Poate prinzi si un key beta! Succes!

| liviu890 a răspuns:

Din cate am inteles eu de pe siteul blizzard pentru Europa si America trebuie cumparat jocul din magazine pentru a fi jucat si vei avea nevoie si de primul lor joc ( WOL ). Nu sunt sigur, dar pentru ca este un joc nou si multiplayerul se va schimba foarte mult cred ca toate achivementurile se vor sterga si ligile vor fi resetate. Deci va trebuii sa faci din nou cele 5 meciuri de calificare pentru a intra intr-o liga si de acolo sa incerci sa promovezi. Oricum ca sa poti sa joci in continuare starcraft, vei avea nevoie si de expansiunea HOTS.