| RaduAsSilver a întrebat:

Neata TPU! Am o intrebare. Daca achizitionez zilele astea "StarCraft II Wings of Liberty", in Decembrie cand apare si "Heart of the Swarm", trebuie sa il cumpar si acela? Sau o sa mi se faca Upgrade direct cum deja l-am achizitionat de acum. Sau o sa fie joc separat? Cum va fi?

2 răspunsuri:
| Deukalion a răspuns:

Cumperi fiecare expansiune in parte.

| gangnamstyle a răspuns:

E ca la WoW fiecare expansion ca si bettle chest si ca cataclysm si ca mists of pandaria daca nu il cumperi e tot ca la wow nu mai ai continut nou si ramai cu acelasi si vrem starcraft 3 (prin 2020)