| Stefanescu_Mircea_1994 a întrebat:

Salut, stie careva cand apare play station 4? si cam la ce pret ar fi? si daca merg si jocurile de playstation 3?

Răspuns Câştigător
| geison99 a răspuns:

Pai cred ca va aparea cam in 2014 a pretul de 20 si ceva de milioane. Si jocurile depe play stayson 3 nu merg si pe 4. fundita?

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

În perioada sărbătorilor de iarnă ar fi preconizată lansarea consolei în SUA. N-au anunţat nimic despre preţuri şi este şi parcă nici de compabilitatea cu jocurile de PS3. Au prezentat doar controlerul DualShock 4 şi câteva titluri.

| REusebiu2000 a răspuns:

Pai cred ca in noiembrie 2013. Pretul este 429 de dolari, respectiv 529 de dolari.
Nu stiu sigur daca merg jocurile de ps3.