| trisoru a întrebat:

Salut, stie careva cum sa rezolv problema la cs?
cand bag datele de admin:
setinfo _pw +password
name...
iar apoi ma conectez pe server imi zice You have no entry! mersi mult

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Trisoru,cauza poate fi de la Amxx.

4 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Salut trisoru.Problema aceasta e de la server un bug este bagat la server de niste hackeri, adica cinea ti-o spart adminul, intelegi?
Bafta!

| trisoru explică (pentru VladyXR):

Pai fratele meu, acu 2 ore owneru serverului mi-a bagat adminu, el a zis ce user vreau si ce parola, apoi alt admin s-a uitat la users.ini si configureaza datele mele doar ca nu ma lasa sa intru cu datele de admin, deci inca nu am fost admin pe server, mersi

| trisoru explică (pentru VladyXR):

Deci tot el trebuie sa rezolve intr-un fel, sa nu mai inspectez eu zici? laughing

| VladyXR a răspuns (pentru trisoru):

Da nu trebuie tu!

| VladyXR a răspuns (pentru trisoru):

Trisoru,cauza poate fi de la Amxx.