| BlueSky10 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa bag subtritrari in romana la jocul Gta 4? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Lester23 a răspuns:

Frate am cautat peste tot 40 minute, sorry daca vrei imi zici daca te-ai blocat intr-o misiune (eu l-am terminat).Dar nici nu cred ca daca stii engleza nu iti trebuie in romana
ps: eu am invatat mai mult engleza de la jocuri si mai putin de la scoala =] deci bafta!

5 răspunsuri:
| Lester23 a răspuns:

Pai iti trebuie un program de editat videouri... Depinde pot folosii urmatoarele programe de filmat: fraps, hypercam2 etc.
dupa ce ai terminat de filmat poti folosi sonyvegas! iti recomand sa folosesti sonyvegas

| BlueSky10 explică (pentru Lester23):

Nu vreau sa filmez nimica, vreau in timp ce ma joc sa imi scrie in romana.

| Lester23 a răspuns (pentru BlueSky10):

Nu cred... scuze da apropo pe ce platforma ai jocul? pe consola sau pe pc?
desigur pe PC sunt multe programe...sa ma anunti daca ai pe PC jocul probabil te pot ajuta

| BlueSky10 explică (pentru Lester23):

Da...pe PC joc este un patch ceva? happy

| BlueSky10 explică (pentru Lester23):

Si eu l-am terminat... vroiam doar sa stiu daca pot sa-l fac in romana happy
Ms oricum.

| Lester23 a răspuns (pentru BlueSky10):

Frate am cautat peste tot 40 minute, sorry daca vrei imi zici daca te-ai blocat intr-o misiune (eu l-am terminat).Dar nici nu cred ca daca stii engleza nu iti trebuie in romana
ps: eu am invatat mai mult engleza de la jocuri si mai putin de la scoala =] deci bafta!