| danutz547 a întrebat:

Salut,stie cineva cum sa salvez nivelele la candy crush? Vreau sa reinstalez jocul deoarece are ceva probleme.

Răspuns Câştigător
| Happyjump a răspuns:

Te conectezi cu facebook,daca nu ai iti faci cont, e usor de facut, daca ai deja foarte bine, si eu mi-am reinstalat subway surfers dar era conectat la facebook si s-a salvat scorul record. Cand intri pe Candy crush iti apare sub " joaca" "conectare" dar presupun ca il ai deja conectat. Sper ca te-am ajutat, funda plz happy

3 răspunsuri:
| DanielaFD a răspuns:

Pai te poti conecta cu facebook-ulwinking Si daca esti deja conectat. cand intrii pe facebook le ai deja salvate. Il poti descarca din nou si te conectezi iar cu facebook-ul.

| marinageorgiana14 a răspuns:

Daca e pe tableta/ tell cu android te conectezi la facebookwinking

| DarkRedSmoke a răspuns:

Nu se salveaza