| Kaiajs a întrebat:

Cum pot sa am vieți nelimitate în candy crush saga? (Fara sa am 5 minute la nivelele cu timp sau mai multe mișcări la nivelele normale) Nu vreau bani sau toate nivelele deblocate...Tot ce vreau sunt vieți nelimitate ȘI ATÂT crying Îmi puteți da un link sau sa îmi spuneți cum pot face sau ce sa folosesc?
[FĂRĂ ROOT]
Multumesc mult anticipat :*

2 răspunsuri:
| Iulita_blueeyes_1956 a răspuns:

Eu sunt la nivelul 2725, nu cred ca se mai pot primi vieti mai mult de 5.

| Kaiajs explică (pentru Iulita_blueeyes_1956):

Am reusit deja
Ah si Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebare chiar daca comentariul a fost nefolositor