| Edward121 a întrebat:

stie cineva un metin2 cu king-uri si arme epike la negustori? va rog dati-mi un raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| CokaCola a răspuns:

Incearca hammer metin2 este sv pvp regat albastru aici ai site hammermt2.servegame.com

4 răspunsuri:
| Edward121 explică:

Fratii mei mai multe raspunsuri si folositoare ca dau fundawinking

| Edward121 explică:

Felicitari cokacola ai luat o funditawinking

| raulboy2009 a răspuns:

Incearca cel mai nou metin 2 Aliancemetin2
intra aici http://xat.com/Aliencemetin2

| Soricarul a răspuns:

Un Metin2 cu king-uri si armuri si arme epice le negustori este Metin2 United avand la vanzare (la negustori) arme si armuri +9.Dar deocamdata este inchis.