| MrSniperRo a întrebat:

Stie cineva vreun site de incredere unde sa pot lua GTA V la un pret mai mic decat cel de pe steam? Am terminat story mode-ul si acum nu am ce face cu el. Stiu de G2A dar 10 bani diferenta nu este ceea ce caut. Dau funda.

PS: Sa precizati daca ati cumparat ceva de pe el si nu v-a tras teapa. Nu vreau sa pierd bani.

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Incearca magazine in viata reala, eu de la Saturn (parca) am luat GTA V (CD, cu harta si chestii) cu vreo 25 de euro.

Răspuns utilizator avertizat