| NuAmBaniDeNume a întrebat:

Salut stimati domni.
Am si eu o problema. De azi dimineata de la ora 11 nu-mi mai merge Youtube. Imi apare eroarea aia " An error has occurred. Please Try Again Later ". Am dezinstalat si reinstalat si ADOBE FLASH PLAYER si Mozilla, de 2 ori la ambele. Si tot nu merge. Am sters cookies, cache etc tot nu merge.
Mentionez ca pana astazi la ora 11 mergea perfect.

Vreau niste solutii va rog mult de tot.
Dau F U N D A
scuzati categoria

1 răspuns:
| questsoul a răspuns:

Poate fi de la serverul lor, incearca de pe alt dispozitiv, daca merge de pe alt dispozitiv atunci recomand instalarea Google Chrome deoarece are propriul flashplayer inclus, neavand nevoie de pluginul pentru sistem.