| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara...

Am o problema: pe firefox nu pot vedea filmele de pe youtube (imi apare negru si scrie:An error ocurred. Please try again later ), nici pe trilulilu nu merge, nu apar deloc filmele, este alb, nu merg nici alte pagini ce folosesc flash player-ul gen jocuri...
Insa pe alte browsere functioneaza. Dar eu vreau sa raman la firefox.

Prima data a aparut problema asta acum 3-4 zile. Acum 2 zile am incercat sa dezinstalez/instalez firefox, sa reinstalez Adobe flash player`ul, java script si Adobe shockwave si tot nu mergea. Ciudat, mai pe seara in acea zi a mers, fara sa mai fac nimic. A mers si ieri, insa acum jumatate de ora am vazut ca iarasi nu merge.

Ce as putea sa fac?sad

Multumesc anticipat si ma scuzati daca am scris gresit ceva.

P.S.: La optiuni > continut este bifat `permite java script`...

2 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Firefox da niste crashuri tare ciudate de o perioada incoace, eu personal am trecut la chorome dar din ce descrii tu acolo este vb de flashplayer cu siguranta. Daca ai windows pe 64 biti atunci instalatul flashplayerului e problema pentru ca nu l-ai instalat corect

| BuGeo a răspuns:

Sincer eu Folosesc Mozilla si imi merge pe YouTube Perfect acum si de Pc schimba browserul incearca pe Aurora FireFox sau Google Chrome